Villa –palveluasuminen

Villa -palveluasumisessa asut huolettomasti palveluiden keskellä, turvallisessa ja kauniissa ympäristössä. Palvelut suunnitellaan yhdessä yksilöllisen tarpeesi mukaiseksi ja elät juuri sellaista elämää kuin itse haluat. Villa -palveluasumisesta löydät haluamasi palvelut elämästä nauttimiseen - palvelut siivouksesta pyykinpesuun, ateriapalveluihin tai kotisairaanhoitoon ovat vaivattomasti saatavillasi. Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa juuri sinulle oikean palveluvalikoiman kokoamisessa.

Villa palveluasunnot ovat viihtyisiä ja esteettömäksi suunniteltuja. Voit valita itsellesi sopivan kodin eri vaihtoehdoista. Oman kodin rauhan lisäksi yhteisöllinen Villa -palveluasuminen tarjoaa seuraa lounashetkiin, kahville, ulkoiluihin tai yhteisiin aktiviteetteihin.

Hakutuloksia: 8 kpl

Kodin sijainti

Salmenkyläntie 19-21
49410 Poitsila

Yksikön johtaja
Kaija-Liisa Pekkola
p. 040 487 6801

kaija-liisa.pekkola@mehilainen.fi

Kodin sijainti

Kipparinkatu 2
02320 Espoo

Yksikön johtaja
Marika Ruissalo
p. 040 767 8344

marika.ruissalo@mehilainen.fi

Kodin sijainti

Pirkkalankatu 3
60320 Seinäjoki

Yksikön johtaja
Katja Isomäki
p. 040 167 8031

katja.isomaki@mehilainen.fi

Kodin sijainti

Kauppakatu 65
78200 Varkaus

Palvelujohtaja
Kirsi Hukka
p. 040 455 1407

kirsi.hukka@mehilainen.fi

Kodin sijainti

Verstaskatu 1
28100 Pori

Yksikön johtaja
Kirsi Nikula
p. 040 164 8877

kirsi.nikula@mehilainen.fi

Kodin sijainti

Hallituskatu 3
50100 Mikkeli

Palvelujohtaja
Kirsi Hukka
p. 040 455 1407

kirsi hukka@mehilainen.fi


Kodin sijainti

Itsenäisyydentie 18
38200 Sastamala

Palvelujohtaja
Sari Autio
p. 0400 930 186 

sari.autio@mehilainen.fi

Kodin sijainti

Kirkkotie 10-12
62200 Kauhava

Yksikön johtaja 
Johanna Norjamäki
p. 050 592 2349

johanna.norjamaki@mehilainen.fi


Etkö löytänyt hakemaasi?

LÄHETÄ LISÄTIETOPYYNTÖ:
YHTEYDENOTTO >
Kysy meiltä hoivapalveluista:
020 581 3500